Şehirler Arası Nakliyat

0532 417 47 54 - 0537 727 33 86

Şehirler Arası Nakliyat

Ekim 9, 2017 Blog 0

 

Şehirler arası nakliyat hizmetimiz ile sizlere hızlı, güvenli ve sigortalı taşınma imkanı sunuyoruz. İzcioğlu Nakliyat olarak çeyrek asırlık tecrübemiz ve uzman kadromuzla daima müşteri memnuniyeti odalı çalışıyoruz. Şehirler arası taşınacak olan müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına anında karşılık veriyor ve bu işlemi onlar için oldukça kolaylaştırıyoruz.

Şehirler arası taşımacılık işlemi eskisi kadar zor değil. Gelişen teknoloji ve edindiğimiz tecrübeyle bu işlemi oldukça kolaylaştırmış durumdayız. Artık şehirler arası taşınırken yüksek paralar ödemenize gerek yok. Biz sizin için sunduğumuz parsiyel taşımacılık hizmeti ile ödemeniz gereken miktarı yarı yarıya düşürüyoruz.

Paketleme Hizmeti

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimizde tüm eşyalarınız firmamız tarafından demonte edilmekte ve uzun yola uygun bir biçimde paketlenmektedir. Kullanmış olduğumuz ambalaj malzemeleri ile eşyalarınız zarar görmeden taşınmaktadır.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Taşınma esnasında ne kadar dikkat edilirse edilsin eşyalara hiç bir zarar gelmeyeceği konusunda taahhüt vermek zordur. Bu nedenle verdiğimiz tüm hizmetlerde sigortalı hizmet sunuyoruz. Böylece herhangi bir kaza durumunda zararınız sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir