Şehir İçi Nakliyat

0532 417 47 54 - 0537 727 33 86

Şehir İçi Nakliyat

Ekim 12, 2017 Blog 0

 

İzcioğlu Nakliyat İstanbul merkezli bir firma olup İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. İstanbul içerisinde verdiğimiz şehir içi nakliyat hizmetimizle tüm işlemler firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Evinizde bulunan tüm mobilya ve beyaz eşyalar uzman personellerimiz tarafından sökülüp paketlenmektedir. Tüm eşyalarınız yeni evinizde kullanıma uygun bir şekilde monte edilerek teslim edilir.

Şehir içi nakliyat hizmetimiz aynı gün içerisinde tamamlanmakta ve size vakit kaybı yaşatmadan sonlandırılmaktadır. Sizlere A’dan Z’ye hizmet vermekte olup evinizde bulunan tüm eşyalar bizim tarafımızdan paketlenmekte ve anahtar teslim hizmet verilmektedir.

Tüm nakliyat hizmetlerimizde olduğu gibi şehir içi evden eve nakliyat hizmetimizde de tüm işlemler sigortalı gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınızın zarar görmesi durumunda tüm zararınız sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

İzcioğlu Nakliyat olarak sizlere en uygun şehir içi nakliye hizmetini sunuyoruz. En iyi hizmeti en uygun fiyatlarla aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra şehir içi ofis ve fabrika taşıma hizmetimiz de vardır. Kurumsal firmalara sunduğumuz profesyonel çözümlerle taşınmalarını en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.