Parsiyel Ev Eşyası Taşıma

0532 417 47 54 - 0537 727 33 86

Parsiyel Ev Eşyası Taşıma

Ekim 12, 2017 Blog 0
parsiyel tasimacilik

 

Ev eşyası taşıma işlemi çok pahalı ve zor bir işlemdi. Özellikle şehirler arası taşınmalarda insanlar çok fazla para ödemek zorunda kalıyordu. Bu da bütçeleri sarsıyor ve taşınanları zor durumda bırakıyordu. Fakat artık parsiyel taşıma hizmeti veren firmalar sayesinde şehirler arası nakliyat hizmeti alan kişiler eskisi kadar para ödemek zorunda değil.

Parsiyel Taşıma Nedir?

Parsiyel taşımacılığı kısaca bir nakliye aracına birden fazla eşya yüklemek şeklinde açıklayabiliriz. Aynı bölgeye taşınacak kişilerin eşyaları büyük boy kamyona yüklenerek taşınır. Böylece evinizi nakliye fiyatının neredeyse %40’ı kadar uygun fiyatlarla taşıyabilirsiniz. Parsiyel taşımacılıkta temel ilke ölçek ekonomisidir. Yani aynı mesafeyi zaten gidecek olan kamyona daha fazla yükleme yaparak birim başına maliyeti düşürmektir. Örnek vermek gerekirse; İstanbul’dan Diyarbakır’a taşınacak olan 2+1 ev eşyasını yalnız başına taşıma fiyatı ortalama 5000 – 7000 TL arasındadır. Fakat parsiyel taşımacılıkla beraber bir kamyona 2 tane ev eşyası yüklendiğinde ev başına nakliye bedeli ortalama 3000 – 4000 TL arasındadır.

İzcioğlu Nakliyat olarak müşterilerimizin daha fazla para ödemek zorunda kalmamaları için parsiyel taşımacılık hizmeti de sunuyoruz. Verdiğimiz bu hizmette sizin herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Bizi arayıp taşınacağınız yeri söylüyorsunuz ve biz aynı güzergaha taşınacak olan başka bir müşterimiz ile beraber taşınmanızı sorunsuz ve uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Parsiyel ev eşyası taşıma hizmetimizden yararlanmak ve fiyat almak için hemen arayın.

Parsiyel eşya taşıma hizmetimizde tüm işlemler sigorta kapsamındadır.