Ev Eşyası Depolama

0532 417 47 54 - 0537 727 33 86

Ev Eşyası Depolama

Ekim 12, 2017 Blog 0
depolama

 

Taşımacılık alanında verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra müşterilerimize sunduğumuz bir diğer hizmet ise depolama hizmetidir. Fazla eşyalarınız için yer aramanıza gerek yok. Sizin için hijyenik ve güvenli depolarımızda bu eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. İster bir kaç parça ister tam bir ev eşyasını süre farketmeksizin depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.

Ev eşyası depolama alanında sahip olduğumuz depolar ve bu alanda uzman personellerimizle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. İstanbul’da bulunan depolarımızda eşyalarınız hiç bir zarar görmeden saklanır ve istediğiniz zaman teslim edilir. İstanbul’da ev eşyası depolama hizmetine ihtiyacınız varsa hemen arayın. Uygun fiyatlar ve esnek ödeme imkanlarıyla eşyalarınızı depolarımızda saklayalım.

Eşya depolama hizmetimizde tüm nakliye ve paketleme işlemleri yine bizim tarafımızdan yapılmaktadır. İzcioğlu Nakliyat ekipleri anlaştığımız gün ve saatte adresinize gelir ve tüm eşyalarınızı depoya uygun bir biçimde paketleyerek nakliye işlemini gerçekleştirir. Eşyalarınız depomuzda kaldığı müddet boyunca sigortalanır. Böylece herhangi bir zarar durumunda kaybınız eksiksiz karşılanır.